Intencje Mszalne

Niedziela 24. 03 III Wielkiego Postu
6.30 Krystyna Wańda
8.00 Jan Sciseł w rocz. śmierci
9.30 O Boże błogo. i opiekę Matki Bożej dla Jeremiasza w 1. rocz. urodzin
11.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Janusza z rodziną
12.30 W intencji Parafian
16.15 Józefa Papież w 26. rocz. śmierci
18.30 †† Jan Putaj z rodzicami, wnuczka Małgorzata
Poniedziałek 25. 03 Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
6.30 Jolanta Surówka
7.00 Piotr Medyk
7.30 Józefa Mardyła
7.30 Marek Wolski
8.00 Tadeusz Tęcza
18.00 Aleksander Dankiewicz
Wtorek 26. 03 Dzień powszedni
6.30 Filip Kochana
7.00 Henryk Socha
7.30 Krystyna Wańda
8.00 Henryk Lisiecki
18.00 Maria Żak
Środa 27. 03 Dzień powszedni
6.30 Stanisław Frankowski
7.00 Elżbieta Kotula
7.30 Aleksander Dankiewicz
8.00 Stanisław Cichoń
18.00 W intencjach nowennowych
Czwartek 28. 03 Dzień powszedni
6.30 Jan Niklewicz
7.00 Filip Kochana
7.30 Maria Żak
8.00 Janina Zielińska
18.00 Józefa Mardyła
Piątek 29. 03 Dzień powszedni
6.30 Elżbieta Kotula
7.00 Aleksander Dankiewicz
7.30 Jolanta Surówka
8.00 Adam Nazim
18.00 Józef Panek
               
Sobota 30. 03 Dzień powszedni
6.30 Edmund Schönborn w 26. rocz. śmierci
7.00 Bronisława Sobol
7.30 Edward Romankiewicz
8.00 W intencji własnej
18.00 Stanisław Łężniak
Niedziela 31. 03 III Wielkiego Postu
6.30 Maria Żak
8.00 †† Agnieszka Chodowiec w 15. rocz. śmierci, rodzice i teściowie
9.30 O Boże błogo. w 50. rocz. sakramentu kapłaństwa dla ks. kan. Jana Cieślika – od Żywego Różańca
11.00 Maciej Tarnopolski
12.30 Dziękczynna w 1. rocz. urodzin Aleksandry
16.15 Anna Skop
18.30 Józef Szczypczyk
       

Intencje Mszalne 

Niedziela 17. 03 II Wielkiego Postu
6.30 Bronisława Sobol
8.00 †† Wincenty i Aniela Jóźwiak
9.30 O Boże błogo. i potrzebne łaski dla ks. Bogdana – imieninowa od Parafian
11.00 †† Ludwika i Franciszek Rosek
12.30 Mirosław Arkusz
16.15 Bogusław Mrożek
18.30 †† Józef Jodłowski w 10. rocz. śmierci z rodziną
Poniedziałek 18. 03 Dzień powszedni
6.30 Krystyna Wańda
7.00 Anna Skop
7.30 Danuta Radziszewska
8.00 Henryk Socha
18.00 Aleksander Dankiewicz
Wtorek 19. 03 Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP
6.30 Józefa Mardyła
7.00 Józef Polak od córki Zofii z rodziną
7.30 Józefa Chmielarczyk
8.00 †† Józef i Karolina Łołek
18.00 †† Maria Pająk w 7. rocz. śmierci, syn Artur w 6. rocz. śmierci
18.00 O Boże błogo. dla ks. Bogdana – imieninowa od Wspólnoty Domowego Kościoła
Środa 20. 03 Dzień powszedni
6.30 Marek Niechaj
7.00 Krystyna Wańda
7.30 Henryk Lisiecki
8.00 Elżbieta Lesiak
18.00 W intencjach nowennowych
Czwartek 21. 03 Dzień powszedni
6.30 Józefa Mardyła
7.00 Janina Zielińska
7.30 Anna Skop
8.00 Andrzej Bębenek
18.00 Hieronim Rokicki w 4. rocz. śmierci z rodziną
Piątek 22. 03 Dzień powszedni
6.30 Henryk Socha
7.00 Krystyna Wańda
7.30 Filip Kochana
8.00 Bronisława Sobol
18.00 O Boże błogo. i dobre przeżycie Wielkiego Postu dla Wspólnoty Żywej Drogi Krzyżowej
               
Sobota 23. 03 Dzień powszedni
6.30 Elżbieta Lesiak
7.00 Edward Romankiewicz
7.30 Stanisław Cichoń
8.00 Marek Urant w 11. rocz. śmierci
18.00 †† Zofia i Antoni Kalicińscy w rocz. śmierci
Niedziela 24. 03 II Wielkiego Postu
6.30 Krystyna Wańda
8.00 Jan Sciseł w rocz. śmierci
9.30 O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Jeremiasza w 1. rocznicę urodzin
11.00 Dziękczynno – błagalna w intencji Janusza z rodziną
12.30 W intencji Parafian
16.15 Józefa Papież w 26. rocz. śmierci
18.30 †† Jan Putaj z rodzicami, wnuczka Małgorzata
       

Intencje Mszalne

Niedziela 10. 03 I Wielkiego Postu
6.30 Halina Romek
8.00 Krzysztof Mierniczak w 2. rocz. śmierci
9.30 †† Jan i Eugenia Majewscy
11.00 Tadeusz Malik w 23. rocz. śmierci
12.30 Helena Domańska w 3. rocz. śmierci
18.30 Andrzej Spólnik w 4. rocz. śmierci
Poniedziałek 11. 03 Dzień powszedni
6.30 Danuta Radziszewska
7.00 †† Wiktoria Kościelna w 5. rocz. śmierci, mąż Marian, syn ks. Leszek
7.30 W intencji Parafian
8.00 Anna Skop
18.00 Aleksander Dankiewicz
Wtorek 12. 03 Dzień powszedni
6.30 Maria Pyka
7.00 Krystyna Wańda
7.30 Józefa Chmielarczyk
8.00 O Boże błogosławieństwo Moniki i zdrowie w 80. rocz. urodzin Moniki
18.00 †† Krystyna i Julian Kuc
Środa 13. 03 Dzień powszedni
6.30 Anna Skop
7.00 Elżbieta Lesiak
7.30 Jan Bobek
8.00 Marek Niechaj
18.00 W intencjach nowennowych
Czwartek 14. 03 Dzień powszedni
6.30 Henryk Lisiecki
7.00 Henryk Socha
7.30 Krystyna Wańda
8.00 Józefa Mardyła
18.00 Maria Pyka
Piątek 15. 03 Dzień powszedni
6.30 Irena Jałocha
7.00 Jan Bobek
7.30 Andrzej Korzeniak
8.00 Filip Kochana
18.00 Anna Skop
18.00 Elżbieta Lesiak
               
Sobota 16. 03 Dzień powszedni
6.30 Krystyna Wańda
7.00 Halina Romek
7.30 Bronisława Czopek w 12. rocz. śmierci
8.00 Dziękczynna za dar serca dla Marzeny i Pawła
18.00 Paulina Wandyga w 5. rocz. śmierci oraz rodzice: Michalina i Jan
Niedziela 17. 03 II Wielkiego Postu
6.30 Bronisława Sobol
8.00 †† Wincenty i Aniela Jóźwiak
9.30 O Boże błogo. i potrzebne łaski dla ks. Bogdana – imieninowa od Parafian
11.00 Ludwika i Franciszek Rosek
12.30 Mirosław Arkusz
16.15 Bogusław Mrożek
18.30 †† Józef Jodłowski w 10. rocz. śmierci z rodziną